O nas

Profesjonaliści w każdym calu

Wybierając nas możesz liczyć, że każde zlecenie będzie wykonane fachowo, bezproblemowo i bezpiecznie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – oferujemy bezpłatny dojazd oraz konsultację. Właśnie dlatego konsekwentnie uzupełniamy wiedzę. Uczestniczymy w specjalistycznych kursach i szkoleniach ucząc się najnowszych technologii by móc zapewnić usługi na najwyższym poziomie. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, wiemy, że Ty też. Korzystamy z atestowanego sprzętu spełniającego wszystkie normy oraz z chemii renomowanej polskiej marki, posiadamy aktualne badania do prac na wysokościach oraz aktualne szkolenia do prac z dostępu linowego. 

alpin

Dobieramy materiały najwyższej jakości, bo wiemy, że w branży budowlanej liczy się przede wszystkim jakość i efekt wykonania, który ma służyć przez lata. Przykładamy dużą wagę do określonych standardów wykonywania naszych usług. Staramy się aby każda wykonana przez nas praca była wizytówką naszej firmy, a pozytywne wspomnienie współpracy z AlpinMaster na lata pozostało w pamięci naszych klientów.

Jeśli masz pytania odnośnie usług lub potrzebujesz porad, jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie pomożemy. Zadzwoń!

Certyfikowany wykonawca firmy BEKERFARB

Dokładna wiedza na temat chemii producenta Bekerfarb gwarantuje nam najwyższą jakość oferowanych usług. Zapewnia to naszym Klientom wieloletnią satysfakcję z efektu wizualnego odnowionego dachu. Chcesz dowiedzieć się więcej o stosowanych przez nas produktach?

Opinie

Zobacz co mówią o nas klienci, którzy skorzystali z naszych usług.

Witam.. Bardzo polecam firmę Alpin Master .. Chłopaki dzisiaj czyscili i impregnowali dach... Sprawdzili się 100%..
Super firma,która dodała nowego blasku naszej 25 letniej dachówce. Jesteśmy mega zadowoleni z pracy którą Panowie wykonali. Firmę AlpinMaster promuję wszędzie,bo naprawdę efekt jest oszałamiający. Niektórzy nawet myślą że dachówka jest nowa😂😂 POLECAM 💪
Fachowa robota za rozsądną cenę. Polecam!
Efekt końcowy renowacji dachówki robi wrażenie. Pełen profesjonalizm!
Scroll to Top
Scroll to Top