Czyszczenie dachu

Świadczymy usługi czyszczenia dachu, korzystając z wysokiej jakości sprzętu oraz preparatów czyszczących renomowanej w tej dziedzinie marki – Bekerfarb.

Wyczyść swój dach z Alpinmaster

Mycie dachu polega na dokładnym wyczyszczeniu powierzchni z wszelkich zabrudzeń, mchów czy porostów przy pomocy myjki wysokociśnieniowej. Specjalizujemy się w czyszczeniu różnego rodzaju połaci dachowych wykonanych z dachówki betonowej (cementowej) i ceramicznej, blachy dachowej (ocynkowanej, stalowej, aluminiowej), eternitu oraz eurofali.

Przeważnie, po wyczyszczeniu dachu, dokonuje się jego impregnacji, czyli zabezpieczenia przed działaniem degradujących czynników zewnętrznych. Jest to zabieg chroniący powierzchnię oraz dodatkowo przedłużający efekt czystego dachu. Jeżeli dach jest tylko zabrudzony, ale w dobrym stanie warto zdecydować się na profesjonalne czyszczenie wraz z impregnacją dachu.

Mycie dachu wykonujemy za pomocą wysokiej jakości myjek generujących duże ciśnienie wody oraz przy użyciu środków chemicznych polskiej renomowanej firmy Bekerfarb. Korzystając z naszych rozwiązań jesteśmy w stanie zapewnić, że dach odzyska swój świeży, pozbawiony brudu wygląd. Preparaty które stosujemy, poza czystością zapewniają również połysk dachówki i zabezpieczają przed porastaniem. Wykonujemy również usługi czyszczenia innych powierzchni takich jak elewacje lub kostka brukowa.

Zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług, świadczonych przez doświadczone firmy, tylko w taki sposób uzyskają Państwo satysfakcję z efektu pracy bez obaw o szkody. 

Jesteś zainteresowany usługą czyszczenia dachu?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Jeżeli dysponują Państwo zdjęciami powierzchni do renowacji, to również prosimy o ich udostępnienie – przyspieszy to wycenę.

Scroll to Top
Scroll to Top