Odśnieżanie dachu

Oferujemy usługę usuwania śniegu, zwisów śniegowych i sopli z dachów płaskich.

Zadbaj o bezpieczeństwo z Alpinmaster

Zgodnie z prawem obowiązek zadbania o bezpieczeństwo użytkowników nieruchomości spoczywa na właścicielach i zarządcach budynków. Odśnieżanie dachu, zwłaszcza płaskiego z  reguły wydaje się prostą czynnością, jednak statystyki pokazują inaczej. Ryzyko wypadku podczas wykonywania tego typu usług jest wysokie. Dlatego takie prace wysokościowe powinni przeprowadzać profesjonaliści, zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad BHP. 

Z podjęciem decyzji o odśnieżaniu dachu nie powinno się zwlekać, gdyż odwilże krótkotrwałe doprowadzają jedynie do roztopienia górnych warstw pokrywy śnieżnej. Woda powstała na skutek roztopów może nie spłynąć w całości systemem rynnowym. W rezultacie na dachu tworzy się zlodowacona warstwa ciężkiego śniegu którego nadmiar może grozić statyce budynku. Systematyczne usuwanie śniegu z dachu jest koniecznością w naszej strefie klimatycznej.

Jesteś zainteresowany usługą odśnieżania dachu?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Jeżeli mają Państwo zdjęcia budynku, to również prosimy o ich udostępnienie. Zdecydowanie przyspieszy to wycenę.

Scroll to Top
Scroll to Top