Impregnacja elewacji

Impregnacja elewacji, pozwala zachować czystość i estetyczny wygląd powierzchni, przy jednoczesnym zwiększeniu żywotności powłoki na wiele lat.

Impregnacja elewacji

Technologia przeznaczona do wykonywania wysokiej jakości powłok malarskich oraz znajdująca zastosowanie na powierzchniach elewacyjnych gładkich i fakturowych. Przeznaczona zarówno do podłoży nowych, jak i odnawianych, wykonanych z tynków cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, a także podłoży gipsowych, nieotynkowanych murów z betonu, cegieł, pustaków ceramicznych i innych chłonnych powierzchni mineralnych. Silne właściwości kryjące oraz intensywny trwały kolor odporny na UV. Powstała powłoka hydrofobowa nadaje wysoki poziom ochrony przed wilgocią o znikomej nasiąkliwości oraz bardzo dobrej dyfuzyjności pary wodnej i CO2. Wysoka odporność na zabrudzenia, a dzięki zjawisku fotokatalizy, uzyskujemy efekt samoczynnego czyszczenia powierzchni.  

 

Mycie

Mycie elewacji przy użyciu odpowiedniego ciśnienia, temperatury i środków neutralizujących i zmiękczających zabrudzenia.

Impregnacja

Impregnat tworzy transparentną powłokę, zabezpieczając powierzchnię elewacji przed warunkami atmosferycznymi. Uwydatnia kolor oraz utrzymuje czystość powierzchni.

Jesteś zainteresowany usługą impregnacji elewacji?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Jeżeli dysponują Państwo zdjęciami powierzchni do renowacji, to również prosimy o ich udostępnienie – przyspieszy to wycenę.

Certyfikowany wykonawca firmy BEKERFARB

Dokładna wiedza na temat chemii producenta Bekerfarb gwarantuję nam najwyższą jakość oferowanych usług. Zapewnia to naszym Klientom wieloletnią satysfakcję z efektu wizualnego odnowionej elewacji. Chcesz dowiedzieć się więcej o stosowanych przez nas produktach?

Scroll to Top
Scroll to Top