Czyszczenie kostki brukowej

Wykorzystując wysokie ciśnienie wody oraz środki czyszczące marki Bekerfarb, wyczyścimy Twoją kostkę brukową nadając jej świeżego wyglądu.

Odśwież swoją kostkę z Alpinmaster

Czyszczenie kostki brukowej to często wieloetapowa procedura. Korzystamy z wysokiej jakości urządzeń oraz najskuteczniejszych środków czyszczących renomowanych marek. Zebrane przez lata doświadczenie i wiedza sprawiają, że jesteśmy profesjonalistami w usuwaniu:

  • tłustych, oleistych plam;
  • pozostałości po pracach remontowych lub budowlanych;
  • porostów i mchu na kostce.

Efekty końcowe zawsze są zadowalające, umyta kostka brukowa w dużej mierze podnosi wizualny aspekt postrzegania Waszej nieruchomości. Po wyczyszczeniu zalecamy impregnację kostki brukowej.

Do mycia kostki używamy mocnych myjek spalinowych, dzięki którym jesteśmy w stanie zmyć niemalże każde zabrudzenie z kostki podjazdu i innych powierzchni płaskich. Ciśnienie, temperaturę i odpowiednie środki czyszczące dobierane są w zależności od rodzaju i stanu czyszczonej powierzchni. 

Jesteś zainteresowany usługą czyszczenia kostki brukowej?

Zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy. Jeżeli dysponują Państwo zdjęciami powierzchni do renowacji, to również prosimy o ich udostępnienie – przyspieszy to wycenę.

Scroll to Top
Scroll to Top